Křesla a klubovky

Křesla zažívají velký comeback. Znovu nacházejí své místo v našich domovech, nahrazují klasické sedací soupravy pracovny a kanceláře. Křesla jsou nábytkovými designéry navrhovány v různých stylech, tvarech a materiálovém provedení.

 

Výhodami je konferenční (podívejte se i na konfereční stoly na míru) i relaxační užití s potřebným pohodlím, snadná manipulace v prostoru a zajímavý interiérový prvek. Křesla mohou sloužit  jako samostatný solitér v místnosti či jako doplněk jednoduché sedací soupravy, méně často ji však v našich domovech nahrazují úplně. 

Židle Swing

Elegantní židle z bukového či dubového dřeva. Široká nabídka čalounění, možno také v KUŽI. Cena závislá na zvoleném potahu a dřevu.

Židle Ventura A0461

Velice pohodlná židle z bukového masivu. Vhodná do restaurací,hotelů. Široká nabídka moření i čalounění. Možno dodat svou potah.látku. Tento typ určen pro větší množství odběru. Při odběru nad 25ks bude cena stanovena individuálně.

Židle Vogue A9440

Pohodlná celočalouněná židle z bukového dřeva. Široká nabídka výběru čalounění. Tento typ určen pro větší množství odběru. Při odběru nad 25ks bude cena stanovena individuálně.

Židle Vogue M9441

 Pohodlné celočalouněné křesílko z bukového dřeva. Široká nabídka výběru čalounění. Tento typ určen pro větší množství odběru. Při odběru nad 25ks bude cena stanovena individuálně.

Křesílko B0011

Křesílko celočalouněné vhodné do restauracích,hotelů.Vyráběné z bukového dřeva. Při odběru nad 25ks bude cena stanovena individuálně.

Křesílko B0070

Křesílko vyráběné z bukového dřeva, celočalouněné. Vhodné do zátěžových prostor (restaurací, hospod). Tento typ určen pro větší množství odběru. Při odběru nad 25ks bude cena stanovena individuálně.

Křesílko Ventura B0461

NOVINKA! Velice pohodlné křeslo z bukového masivu. Vhodné do restaurací,hotelů. Široká nabídka moření i čalounění. Možno dodat svou potah.látku. Tento typ určen pro větší množství odběru. Při odběru nad 25ks bude cena stanovena individuálně.

Křesílko B0911

Židle klasického stylu.Vyráběná v bukovém masívu.Při odběru nad 25ks bude cena stanovena individuálně.

Židle B0990

Židle vhodná do restauracích,hotelů.Vyráběná z bukového dřeva. Tento typ určen pro větší množství odběru.Při odběru nad 25ks bude cena stanovena individuálně.

Křesílko B3450

Křesílko z bukového masivu, velký výběr čalounění. Vhodné do restaurací, hotelů atd.Tento typ určen pro větší množství odběru.Při odběru nad 25ks bude cena stanovena individuálně.