Židle a křesla s kovovou podnoží

Zvláště efektní je spojení studeného kovu v leštěné či broušené podobě s přírodními materiály. Odlesky kovových částí a zároveň na dotek příjemné dubové dřevo či kůže působí kladně na naše smysly. Právě proto patří tyto elegantní kožené židle na kovové podnoži mezi oblíbené prvky kvalitního interiérového vybavení.

 

Z tohoto sortimentu vybíráme nejvíce žádané židle na klasické podnoži či na pohupové kostře převážně české, belgické a německé produkce. Vzorníky látek, přírodní kůže a ekokůže jsou k dispozici v našich studiích. K židlím se hodí určitě i pěkný designový stůl.

Židle Barton
Židle Dax
Židle Marco I.
Křesílko Galaxy
Křesílko Moon
Křesílko Kubík
Křesílko Relax
Křesílko Polo

Židle Barton

Židle Barton má nožičky v povrchové úpravě nerez, čalounění v kožence, možno v kůži.Cena uvedena 2.cenovou kategorii, za čalounění v kožence. Cena od 3.770Kč.

Zobrazit vzorník

Židle Dax

Židle Dax má nožičky v povrchové úpravě nerez, čalounění v kožence, možno v kůži. Cena uvedena 2.cenovou kategorii, za čalounění v kožence. Cena od 3.560Kč.

Zobrazit vzorník

Židle Marco I.

Židle Marco I. má odpruženou podnož v povrchové úpravě nerez, čalouněna v kožence - černé, hnědé, bílé, šedé a noční modré, čalouněna v KUŽI - černé, hnědé, bílé, šedé a noční modré.

Židle Pietro

Židle na mírném pohupu, podnož chromová nebo kartáčovaná nerez, čalouněný sedák i opěradlo, opěradlo zezadu židle dřevěné DUB nebo OŘECH. Cena závislá na zvolené dřevině, podnoži a čalounění.

Židle Lena

Židle Lena v nerezové podnoži broušené, čalouněná v kožence - černé, bílé, hnědé, šedé a cappucinové.

Židle Pietro 2

Židle na mírném pohupu, podnož chromová nebo kartáčovaná nerez, čalouněný sedák, opěradlo dřevěné dub nebo ořech.

Křesílko Galaxy

Křeslo celočalouněné, korpus vypěněný studenou pěnou s ocelovou výztuhou, kostra ocelová čtyřnohá nebo podstava otočná kruhová v povrchové úpravě N4 - chrom nebo taktéž podstava otočná, čtyřramenný kříž N6 . Široký výběr potahů, možno také v KUŽI. Ceny od 9.190Kč.

Zobrazit vzorník

Křesílko Moon

Křeslo celočalouněné, bez područek nebo s područkami, korpus vypěněný studenou pěnou s ocelovou výztuhou, kostra ocelová čtyřnohá v povrchové úpravě N4 - chrom nebo otočná kruhová. Široký výběr potahů, možno také v KUŽI. Cena od 7.220Kč.

Zobrazit vzorník

Křesílko Kubík

Křeslo celočalouněné, vysokozátěžové, korpus vypěněný studenou pěnou s ocelovou výztuhou, podnož v povrchové úpravě N4 - chrom. Široký výběr potahů, možno také v KUŽI. Cena od 13.270Kč.

Zobrazit vzorník

Křesílko Relax

Křeslo celočalouněné, vysoké či nízké,  houpací mechanismus RA, korpus vypěněný studenou pěnou s ocelovou výztuhou, kříž leštěný hliník, čtyřramenný, kluzáky. Široký výběr potahů, možno také v KUŽI. Cena od 11.160Kč.

Zobrazit vzorník

Křesílko Polo

Křeslo celočalouněné, korpus vypěněný studenou pěnou s ocelovou výztuhou, kostra ocelová čtyřnohá nebo  podstava otočná, kruhová v povrchové úpravě N4 - chrom. Široký výběr potahů, možno také v KUŽI. Cena od 7.240Kč.

Zobrazit vzorník